Woda bez zarazków i wirusów prosto z kranu? Wiemy czego potrzebujesz!

2018-01-02
Woda bez zarazków i wirusów prosto z kranu? Wiemy czego potrzebujesz!

Osmoza jako absolutna podstawa

Nie jest tajemnicą, że woda pozyskiwana z własnego ujęcia czy oczyszczalni to przysłowiowe szambo. Technicznie rzecz biorąc woda w muszli klozetowej nie różni się niczym od wody z kranu. Dlaczego właśnie obserwujemy rosnący wzrost popularności filtrów odwróconej osmozy.

Ale jaką osmoze wybrać?

Wybór osmozy najlepiej zacząć od badania wody. Jest to prosta procedura, przypominająca badanie lekarskie. Napełniamy pojemnik wodą z kranu i zanosimy do laboratorium. Jeśli nie wiesz gdzie jest najbliższe laboratorium to napisz do nas, a my wskażemy Ci dokładne wytyczne.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 27 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
Wszystko jest okej, mały minus za spóźnienie o 2 dni w realizacji zamówienia. Finalnie jestem bardzo zadowolony, woda jest czysta i przebadana. Na duży plus zasługuje tutaj obsługa klienta i faktyczna pomoc w konfiguracji. Zwróciłem też uwagę na to, że w zestawie faktycvznie było wszystko i za niczym nie musiałem biegać po innych sklepach.
2024-05-06
Bezproblemowo mi doradzono i wysłano dwa urządzenia (odżelaziacz i stacja wielofunkcyjna). Podczas rozmowy zawsze dostawałem jasną, ludzką odpowiedź na zadane pytanie bez owijania w bawełnę i chemiczny slogan. Odżelaziacz i stacja wielofunkcyjna działają tak jak powinny, nic dodać, nic ująć. Wyniki wody są okej.
pixel