Filtry dla domu

( ilość produktów: 274 )

Jest to odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na otrzymaniu czystej wody w całym domu. Oferujemy wydajne i skuteczne systemy, które znacznie poprawiają jej jakość. Naszym Klientom proponujemy szereg nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, a wśród nich:

  • odwrócona osmoza - nowoczesna technologia oferuje standardy wody butelkowanej prosto z Twojej wylewki,
  • uzdatnianie wody – kolumny węglowe, odżelaziacze i urządzenia wielofunkcyjne,
  • lampy UV - bakteriobójcze, eliminują bakterie, wirusy i inne zanieczyszczenia,
  • filtry wstępne i mechaniczne - stosowane do zatrzymania większych zanieczyszczeń (piasku, cząsteczek rdzy, mułu, zawiesiny oraz innych osadów), dzięki czemu chronią jednocześnie inne urządzenia filtrujące.

Są to również fantastyczne propozycje dla osób ceniących sobie innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania, a każde z nich wyróżniają doskonałe parametry, łatwość montażu i obsługi oraz wytrzymałość. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień i zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 27 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Bezproblemowo mi doradzono i wysłano dwa urządzenia (odżelaziacz i stacja wielofunkcyjna). Podczas rozmowy zawsze dostawałem jasną, ludzką odpowiedź na zadane pytanie bez owijania w bawełnę i chemiczny slogan. Odżelaziacz i stacja wielofunkcyjna działają tak jak powinny, nic dodać, nic ująć. Wyniki wody są okej.
2024-02-03
Oceniam 11/10, profesjonalni i cierpli, na każde pytanie dostałem ludzką odpowied.. Początkowo byłem zdecydowany na zwykły, mechaniczny filtr 3 stopniowy BigBlue, ale Panowie wybili mi to z głowy proponując OxyLine połączony ze zmiękczaczem wody i podając na to logiczne argumenty. Mimo że odżelaziacz był droższy prawie 4 krotnie, nie żałuję ani złotówki. Woda jest też miękka i jest 0 osadu.
pixel