Filtry przemysłowe

( ilość produktów: 34 )

Niektóre procesy wymagają zastosowania wysokiej jakości wody – wtedy szczególnie przydatne okazują się oferowane przez nas filtry przemysłowe. Twardość wody ma duży wpływ na pogorszenie wydajności wielu urządzeń i może powodować również ich awaryjność. W rezultacie może dojść do różnego rodzaju usterek i awarii, zatkania rur, uszkodzenia instalacji, a nawet unieruchomienia całej linii produkcyjnej. Mogą one także prowadzić do poniesienia nieplanowanych, kosztownych wydatków na naprawę czy wymianę sprzętu, co z kolei powoduje kolejne straty finansowe dla przedsiębiorstwa.

Oferujemy szeroki wybór przemysłowych zmiękczaczy wody. Nasze rozwiązania odpowiadają indywidualnym potrzebom naszych Klientów, usprawniając produkcję i dbając o wysokiej jakości parametry linii produkcyjnych. Nasze filtry i systemy zostały skonstruowane w taki sposób, by do czynności obsługowych nie była konieczna ingerencja człowieka. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 16 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-29
Choćbym chciał się do czegoś przy... to nie mogę, jest elegancko zamontowany odżelaziacz Oxyline Plus 56, woda ze studni czysta jak łza jak nie lepiej. Wcześniej była bardzo zmęcona i rdzawa aż. Polecam z czystym sumieniem, panowie dają radę!
2023-11-08
Niezawodni od początku skrupulatnie i rzeczowo odpowiadali na moje pytania bez lania wody. Poświęcono mi bardzo dużo czasu, ponieważ jestem zielona w temacie wymieniliśmy dziesiątki maili. Od zaproponowania rozwiązania po sam montaż czułam się bardzo zaopiekowana. Na żadnym etapie nie namawiano mnie do zakupu co jest dzisiaj duuużym plusem. Finalnie zdecydowaliśmy z mężem na zakup odżelaziacza oxyline w pakiecie ze zmiękczaczem i efekt jest niesamowity, woda jest taka sama jak z wodociągów jak nie lepsza, a była żółta i śmierdziała siarkowodorem.
pixel