Zmiękczacze wody

( ilość produktów: 132 )

W dużych miastach woda z kranu jest co prawda zdatna do picia, ale często dostajemy ją twardą i niezbyt smaczną. Winne temu są obecne w jej składzie sole magnezu oraz wapnia. To one odpowiadają również za powstawanie kamienia widocznego podczas gotowania w czajniku czy na szybie kabiny prysznicowej. Jak radzić sobie z tym problemem? Zmiękczacze wody dostępne w naszym sklepie na pewno temu zaradzą!

Warto pamiętać, że osad, zwany również kamieniem kotłowym, zmniejsza efektywność systemów grzewczych, wpływa niekorzystnie na działanie sprzętu, jak i szkodzi włosom oraz skórze. Proponowany przez nas sprzęt został wyposażony w specjalne złoża filtracyjne, które umożliwią szybkie oczyszczenie płynu z zanieczyszczeń. Zachęcamy do zrealizowania zakupów na Niezawodni.net.pl, zwłaszcza że do wyboru mamy wiele różnych urządzeń!

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 27 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Polecam zakup w tej firmie. Na szczególną pochwałę zasługuje serwisant tej firmy, który pomógł uruchomić stację i odpowiadał na każde pytanie. Polecam.
2024-02-03
Oceniam 11/10, profesjonalni i cierpli, na każde pytanie dostałem ludzką odpowied.. Początkowo byłem zdecydowany na zwykły, mechaniczny filtr 3 stopniowy BigBlue, ale Panowie wybili mi to z głowy proponując OxyLine połączony ze zmiękczaczem wody i podając na to logiczne argumenty. Mimo że odżelaziacz był droższy prawie 4 krotnie, nie żałuję ani złotówki. Woda jest też miękka i jest 0 osadu.
pixel