Odwrócona osmoza 5-stopniowa

( ilość produktów: 3 )

Aby pić czystą wodę z kranu bez obaw o zatrucie, warto zainwestować w 5-stopniowy system odwróconej osmozy. Dzięki specjalnym wkładom do filtra (np. węglowym czy mechanicznym) usuwane z niej będą wszystkie zanieczyszczenia, takie jak bakterie czy grzyby. To z kolei przełoży się na wyższą jakość produktu. Sprzęty ze sklepu Niezawodni.net.pl znajdą zastosowanie w każdym domu. Odwrócona osmoza pozwoli usunąć osad kamienia powstającego często przy robieniu herbaty. Poprawi również smak spożywanej wody.

Nasze produkty wyeliminują związki chloru, substancje lotne i niechciane zapachy. A wszystko to dzięki trwałej i przepuszczalnej membranie, która jest główną częścią całego systemu. Sprawdź ofertę już dzisiaj i ciesz się zdrową, pozbawioną szkodliwych środków wodą pitną!

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 23 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-31
Super urządzenie jak i sami ludzie odpowiedzialni za sprzedaż i obsługę klienta. Całkiem szybkie i na maksa rzeczowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania, mimo, że niektóre pewnie były głupie i oczywiste, ale lubię mieć dopięte na ostatni ;). Przy wodzie ze studni i przekroczeniu jonu amonowego bardzo mocno jak i delikatnie żelaza i manganu świetnie sprawdziła się u mnie stacja clack ws1ci ecomix 60L. Na etapie ustawiania głowicy dobra pomoc fachowca przez telefon bez automatów na infolinii i wciskania tonowo kolejnych numerków. Dostałem to czego oczekiwałem za akceptowalną cenę, całą współpracę oceniam 5/5 i na pewno polecę sąsiadowi (gorszy model od mego). Pozdrawiam.
2023-11-16
Zmiękczacz Supreme Soft 26 kupiony 10.11.2023, dostarczony po 2 dniach roboczych. Jeszcze nie montowałem i nie testowałem, ale widzę już że zmiękczacz jest jakościowy i montaż będzie prosty. Gratisy dojechały
pixel