Uzdatniacze wody

( ilość produktów: 203 )

Są to szczególnie przydatne urządzenia, których nie może zabraknąć również w Twoim budynku. Uzdatnianie wody w domu to proces, który pomaga znacznie poprawić jej jakość. Zainstalowane w domu znacznie polepszają smak i zapach “kranówki”. Naszym Klientom oferujemy zarówno odżelaziacze i zmiękczacze, jak i wielofunkcyjne stacje uzdatniania wody w domu.

Odżelaziacz rozwiązuje problemy z żelazem, manganem i siarkowodorem w studniach głębinowych. Odżelaziacz pomaga również w walce z brązową, opisywaną niekiedy jako czerwonawą wodą - nadmiar tej substancji może powodować plamy na świeżo wypranych tkaninach oraz umytych w zmywarce naczyniach. Zmiękczanie wody za pomocą oferowanych przez nas urządzeń zostało specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by uzyskać możliwie jak najlepsze parametry wody. W procesie zmiękczania usuwane zostają cząsteczki powodujące twardość poprzez zmianę jonów wapnia i magnezu na jony sodowe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 29 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-30
Opinię piszę o roku użytkowania odżelaziacza i stacji wielofunkcyjnej, jestem właśnie po pierwszy serwisie urządzeń. Woda bardzo dobrze zareagowała na zaproponowane przez Niezawodnych systemy (oxyline plus + stacja wielofunkcyjna Clack WS1CI). Wyniki wody jak i sprawdzenie "na oko" potwierdza skuteczność. Jestem bardzo zadowolony i będę polecał.
2024-01-02
Drugi zmiękczacz od Niezawodnych i drugi WS1CI. Świetnie sprawdza się w domu rodziców więc postanowiłem zabrać taki sam do siebie. 1 dzień małego opóźnienia w dostawie, ale wybaczam :)
pixel