Uzdatniacze wody

( ilość produktów: 196 )

Są to szczególnie przydatne urządzenia, których nie może zabraknąć również w Twoim budynku. Uzdatnianie wody w domu to proces, który pomaga znacznie poprawić jej jakość. Zainstalowane w domu znacznie polepszają smak i zapach “kranówki”. Naszym Klientom oferujemy zarówno odżelaziacze i zmiękczacze, jak i wielofunkcyjne stacje uzdatniania wody w domu.

Odżelaziacz rozwiązuje problemy z żelazem, manganem i siarkowodorem w studniach głębinowych. Odżelaziacz pomaga również w walce z brązową, opisywaną niekiedy jako czerwonawą wodą - nadmiar tej substancji może powodować plamy na świeżo wypranych tkaninach oraz umytych w zmywarce naczyniach. Zmiękczanie wody za pomocą oferowanych przez nas urządzeń zostało specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by uzyskać możliwie jak najlepsze parametry wody. W procesie zmiękczania usuwane zostają cząsteczki powodujące twardość poprzez zmianę jonów wapnia i magnezu na jony sodowe.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 24 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-31
Super urządzenie jak i sami ludzie odpowiedzialni za sprzedaż i obsługę klienta. Całkiem szybkie i na maksa rzeczowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania, mimo, że niektóre pewnie były głupie i oczywiste, ale lubię mieć dopięte na ostatni ;). Przy wodzie ze studni i przekroczeniu jonu amonowego bardzo mocno jak i delikatnie żelaza i manganu świetnie sprawdziła się u mnie stacja clack ws1ci ecomix 60L. Na etapie ustawiania głowicy dobra pomoc fachowca przez telefon bez automatów na infolinii i wciskania tonowo kolejnych numerków. Dostałem to czego oczekiwałem za akceptowalną cenę, całą współpracę oceniam 5/5 i na pewno polecę sąsiadowi (gorszy model od mego). Pozdrawiam.
2023-11-20
Jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu Oxyline 56 Plus. Woda jest ze studni, ale po przepuszczeniu przez odżelaziacz jest super czysta jak w bloku. Nie trzeba sypać soli do tego filtra
pixel